RSS

Ведення газетного бізнесу в регіонах. Результати моніторингу

08 Ноя

Асоціація незалежних регіональних видавців України (АНРВУ) за підтримки проекту «У-Медіа» в Україні отримала чергові результати  галузевого дослідження складності ведення газетного бізнесу в регіонах. Було опитано 20 видавництв регіональних газет з 18 регіонів України. Переважна більшість опитуваних є членами АНРВУ.
Згідно отриманих даних, ситуація з умовами ведення медіа-бізнесу у вересні різко  погіршилася — на 18% відносно серпня 2010 року.  Таким чином, 40% видавців та директорів регіональних газет відзначили, що ведення видавничого бізнесу у  вересні було складним через дії органів влади. Наприклад, як повідомляє видавець з Феодосії, податкова інспекція вимагає, щоб кур’єри, які займаються доставкою видань передплатникам, були оформлені на повну ставку замість половини.
Після літньої перерви знову зріс тиск на регіональних редакторів/журналістів під час підготовки редакційних матеріалів. Так, у вересні 30% видавців вказали на це в анкетуванні, проти 17,4% видавців у серпні.
Випадки, коли розповсюджувачі преси відмовлялися брати для розповсюдження видання з публікаціями критичних матеріалів про органи влади також збільшилися, але вони поки не мають тенденції.

АНРВУ продовжує щомісячний моніторинг регіональних видань і запрошує видання, які не є членами АНРВУ також додаватись до досліджень.
Інформація:  Асоціація «Незалежні регіональні видавці України», www.reklamaster.com
Реклама
 
 

Метки: , , , , ,

Добавить комментарий

Заполните поля или щелкните по значку, чтобы оставить свой комментарий:

Логотип WordPress.com

Для комментария используется ваша учётная запись WordPress.com. Выход /  Изменить )

Google+ photo

Для комментария используется ваша учётная запись Google+. Выход /  Изменить )

Фотография Twitter

Для комментария используется ваша учётная запись Twitter. Выход /  Изменить )

Фотография Facebook

Для комментария используется ваша учётная запись Facebook. Выход /  Изменить )

w

Connecting to %s

 
%d такие блоггеры, как: