RSS

Видавнича група «Експрес» звинувачує ДПА у Львiвськiй областi у маніпуляціях

22 Май

Юридичний вiддiл ТзОВ «Видавнича група «Експрес» заявляє, що офiцiйно спростовує поширену Державною податковою адміністрацією Львiвської областi iнформацiю про те, що пiдприємство «розрахувалося з бюджетом лише пiсля порушення кримiнальної справи». Про це повідомив Ігор Починок, головний редактор газети «Експрес».

«Зазначене твердження цiлковито не вiдповiдає дiйсностi, оскiльки усi свої податковi зобов’язання здiйснюються пiдприємством бездоганно, у термiни та в спосiб, встановленi чинним законодавством. Ні до порушення справи, ні після – підприємство не мало податкового боргу перед державою», – зазначає юридичний вiддiл ТзОВ «Видавнича група «Експрес».

Також у повідомленні группи стверджується, що у березнi була порушена справа проти посадової особи видавця газети, щоб вплинути на редакцiйну полiтику газети.

«Сьогоднiшня спроба поманiпулювати фактами ( інформація про те, що група ніби-то розплатилась із боргами) потрiбна їм лише для того, щоб закамуфлювати безглузде переслiдування газети. А треба просто елементарно вибачитись перед пiдприємством», – заявили юристи газети.

Як раніше писав «МедіаБізнес», ДПА у Львiвськiй областi заявило, що видавнича група «Експрес» розрахувалася з боргами перед державою.

Реклама
 
Оставить комментарий

Опубликовал на 22.05.2010 в Новости, Пресса

 

Метки: , , , , , ,

Добавить комментарий

Заполните поля или щелкните по значку, чтобы оставить свой комментарий:

Логотип WordPress.com

Для комментария используется ваша учётная запись WordPress.com. Выход /  Изменить )

Google+ photo

Для комментария используется ваша учётная запись Google+. Выход /  Изменить )

Фотография Twitter

Для комментария используется ваша учётная запись Twitter. Выход /  Изменить )

Фотография Facebook

Для комментария используется ваша учётная запись Facebook. Выход /  Изменить )

w

Connecting to %s

 
%d такие блоггеры, как: