RSS

Achtung!!! Зрізають ООН конструкції

23 Апр

Позавчора вечором проїжджаю по пр. Ватутіна, бачу валяються, наче скошені квіточки, ООН конструкції, а група людей в жовтих куртках, озброєна важкою технікою (підйомні крани, вантажні автомобілі), відвантажують та вивозять їх в невідомому напрямку.

Спочатку думав варвари, але вирішив порадитись із спеціалістом даної сфери – монстром баїнгу  ООН конструкцій і просто хорошою людиною Світланою Степанюк, як виявилось –  в Києві це запланована акція… Зі слів Світлани, в плани столиці входить скорочення арсеналу  ООН конструкцій на 50%, їх наче забагато.

Не заздрю я операторам, чий бізнес понесе такий удар, та чи зможуть деякі з них вижити після таких втрат. Цікаво, по якому сценарію розвиватимуться події на столичному ринку ООН.

Зменшення кількості конструкцій, приведе до небувалого попиту на ті, які залишаться. Відповідно, можна прогнозувати значний ріст вартості розміщення. Якщо ряд клієнтів «злізе» з ООН в зв’язку з підняттям цін, то для більшості зовнішня реклама є незамінним коліщатком в бізнес процесі. Цікаво хто з них відвоює свою долю плоскостей і як це буде проходити, а можливо самі жирні конструкції Києва будуть продавати з молотка ))).

Зменшення кількості плоскостей, має і позитивні риси – в умовах низького клатеру кожна з конструкцій буде більш помітною.

Також виникає питання, чому ВОНИ прийняли рішення зрізати плоскості невдовзі після того, як ВОНИ з них же злізли, коли портрети пастирів наших, нам щиро посміхались з ООН конструкцій – їх забагато не було , і чи під наступну хвилю «заносу добра в маси» встановлять нові плоскості.

Володимир Фризюк

Реклама
 
1 комментарий

Опубликовал на 23.04.2010 в OOH

 

Метки: , , , , , ,

One response to “Achtung!!! Зрізають ООН конструкції

 1. Светлана Степанюк :)

  30.04.2010 at 10:08 пп

  Вовка в целом все правильно сказал, так и есть. Только то, что ты видел на Ватутина, предполагаю, что это пока еще не масштабная акция «убийства железа». Скорее всего, это город расправляется над должниками.
  На официальном уровне данные действия пока на стадии официального утверждения и согласования с операторами.
  Однако все крупные ООН игроки к этому готовятся, а основные боевые действия развернуться ближе к лету.

   

Добавить комментарий

Заполните поля или щелкните по значку, чтобы оставить свой комментарий:

Логотип WordPress.com

Для комментария используется ваша учётная запись WordPress.com. Выход /  Изменить )

Google+ photo

Для комментария используется ваша учётная запись Google+. Выход /  Изменить )

Фотография Twitter

Для комментария используется ваша учётная запись Twitter. Выход /  Изменить )

Фотография Facebook

Для комментария используется ваша учётная запись Facebook. Выход /  Изменить )

w

Connecting to %s

 
%d такие блоггеры, как: